· DOMŮ

· HLEDÁNÍ
Přístupy na stránky
OHLÁŠKY ŘKF KROUNA/OT A ŘKF PUSTÁ KAMENICE - 19.09. - 26.09.2021
  • V Krouně a v Pusté Kamenici se slaví svátost smíření před bohoslužbou tak, aby se začínalo slavit v čas.

• Individuální duchovní péče trvá. Domlouvejme se.

• Informace a setkání je na telefonním čísle +420 603 480 598.

• Internetové stránky farnost.krouna.cz.

• Jsou rozesílána tzv. "setkání" na vaše adresy, můžete adresy doplnit.

• Internet umožní i farní setkání. S těmi, kdo ho nemají, se rozdělme. Moc prosím.

• E-mailová adresa rkf.krouna@centrum.cz.

• Prosím a děkuji za modlitbu, žijeme v ní farní společenství.

• Domlouvají se obětní úmysly do prosince 2021 v Krouně. Není úmysl, St, Pá, So.

• Mše svatá v Otradově bude vyhlášena později.

• Při všech možných setkáních užívejme správně respirátory a zbytečně se neshlukujme. Dodržujeme pravidla během koronaviru. To se dá pro sebe a bližního dobrého udělat.

• Buďme opatrní při podávání Svatého přijímání. Přijměme vše v síle křesťanské lásky trpělivě v naději pomoci těm, kdo jsou v ohrožení.

• K setkání je příležitost přes telefon, internet, domlouvejme se na osobním provázení. K svátosti Pokání a Svatému přijímání kdykoliv.

• Upozorňuji na výzvu z biskupství ohledně sbírek v době pandemie pro farnosti i další záležitosti. Dík za vaši pomoc.

• Bohoslužby bez omezení počtu účastníků, za splnění tří podmínek: ochrana dýchacích cest (dle aktuální normy); dezinfekce rukou před vstupem; Počet na mši sv. je takový, aby každý (na místě) slavící nebo členové jedné domácnosti, měli kolem sebe všemi směry 1,5 m. Není zákaz zpěvu.

• JINÉ ORGANIZOVANÉ AKCE A SETKÁNÍ lze konat za přítomnosti nejvýše 20 osob nebo za přítomnosti nejvýše; 1000 osob uvnitř nebo 2000 osob venku při dodržení podmínek testování, očkování apod.

• SOUHRN PLATNÝCH PRAVIDEL A DOPORUČENÍ je uveden na covid portálu. Svatby a pohřby se konají podle pravidel "bohoslužby a náb. shromáždění".

• OPATŘENÍ V DIECÉZI. Vynecháno pozdravení pokoje (nahradí se pohledem), nepoužívají se kropenky; při Svátosti smíření dáváme přednost otevřenějším prostorům.

• Večer mladých se bude konat v pátek 24. září 2021 v Chrudimi. Hostem bude P. Jan Linhart. Setkání začíná mší sv. v 18.00 hodin v chrudimském kostele. Předpokládaný závěr ve 21.30. Povídání o sv. Josefu a cestě do Etiopie.

• Katecheze ve školním roce 2021 - 2022, začínáme tento týden v pátek 24.9.2021.

• Škola v Krouně v pátek 1. až 2. tř. od 11.30 až 12.15; 3. až 5. tř. od 12.25 až 13.10; 6. až 9. tř. od 13.15 až 14.00 hodin.

• Škola v Pusté Kamenici ve středu 1. až 5. tř. od 13.10 až 13.55 hodin.

Ohlášky si můžete stáhnout ve formátu pdf (142 kB)

Farář P. Vladimír Janouch

Odkazy: